KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Anthea Turizm Organizasyon Reklam Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti., 2010 yılında Antalya'da Agoras Fuarcılık Hizmetleri Ltd. Şti'nin reklam ve pazarlama işlerini yürütmek amacıyla kuruldu.

2010 ile 2016 yılları arasında, Agoras Fuarcılık Hizmetlerinin düzenlemiş olduğu, Florplant Süs Bitkileri ve Peyzaj Mimarlığı Fuarı, Cosmoshow Kozmetik, Güzellik ve Kişisel Ürünler Fuarı, RENSEF Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Enerji Verimliliği Fuarı, SATEF Seyahat Acenteleri ve Tedarikçileri Fuarı'nın kurumsal kimliğini hazırladı, yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde, reklam tanıtım kampanyalarını düzenledi.

2013-2014 yılları arasında bir süreliğine OTMF Otel Teknik Müdürleri Derneği'nin Sözleşmeli Hizmet ajansı olarak hizmet verdi.

2012-2016 yılları arasında Antalya Çiçek Festivali'nin organizatörlüğünü yürüten ajans olarak hizmet verdi.

Anthea, 2011-2016 yılları arasında Antalya'da pazarlama iletişiminde kurumsal çözüm ortağı olarak çeşitli kurum ve şirketlere, grafik tasarım, kurumsal kimlik tasarımı, matbu işler, web sitesi mimarisi, tasarımı ve içerik yönetimi, e-mail marketing kampanyaları yönetimi, sosyal medya kampanyaları, outdoor kampanyaları, basınla ilişkiler, toplantı, etkinlik hizmetleri, festival organizasyonları, yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılım, hazırlık hizmetleri, sponsorluk danışmanlığı gibi konularda, Antalya içinde ve dışında hizmetler verdi.

Aralık 2016 - Haziran 2019 arasında sessiz kaldı, faaliyetlerini durdurdu.

Eylül 2019 tarihinden itibaren yurt içi ve yurt dışı "fuar katılımcılarına" yönelik iki hizmet için hazırlıklarına başladı:

  1. Fuar katılımcısının fuardan verim almak için nasıl hazırlanmak gerektiği konusunda eğitim
  2. Fuardan verim almak isteyen şirketlere özel fuara hazırlık danışmanlık

Anthea Turizm Organizasyon Reklam Yayıncılık Ticaret Ltd. Şti 2001 yılından beri fuarcılık sektöründe farklı lider roller üstlenmiş Mehmet DÜKKANCI ve ortakları tarafından 2010 Antalya'da kurulmuştur.


   
HİZMETLERİMİZ
FUARA DOĞRU HAZIRLANMA EĞİTİMİFUAR DANIŞMANLIĞIFESTİVAL ORGANİZASYONUTOPLANTI ORGANİZASYONU
   
GÜNCEL
FuaristaFuardan Verim Alma Eğitimi @ UDEMY
E-BÜLTEN KAYIT
  İşlerimizden haberdar olmak için e-bültenimize bedelsiz abone olabilirsiniz.
BİZİ TAKİP EDİN
Bizi sosyal medyadan takip edin.
ÜYELİKLERİMİZ
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası