HİZMETLER

HİZMETLER

FUARA DOĞRU HAZIRLANMA EĞİTİMİ

Katıldıkları fuara iyi hazırlanmak, yüksek verim almak isteyen şirketlerin patronlarına, genel müdürlerine, üst düzey yöneticilerine, satış pazarlama yöneticilerine yönelik Fuarista Eğitimlerini hazırlamaya başladık.

FUAR DANIŞMANLIĞI

Nasıl Hazırlanmanız, nasıl planlamanız, nasıl bir stand kurmanız, müşterilerinizi nasıl davet etmeniz, ekibinizi, ürünlerinizi, nasıl seçmeniz, fuar alanında nasıl bir senaryo ile çalışmanız, fuarda ve fuardan sonra da ne yapmanız gerektiğine dair şirketinize özel gerekli eğitimleri verdikten sonra hala desteğe ihtiyacınız varsa şirketinize özel danışmanlık hizmeti verebiliyoruz.

FESTİVAL ORGANİZASYONU

Antalya'daki pazarlama iletişiminde çözüm ortağınız olarak festivalinizi düzenleyelim! Siz festivalin ağası olun. Ev sahibi olun. Ağırlayan olun. Siz gece gündüz festivalin keyfini çıkarırken biz sizin adınıza birlikte daha önceden detaylıca hazırladığımız festivali organize ederiz.

TOPLANTI ORGANİZASYONU

Pazarlama İletişimi Çözüm Ortağınız olarak, Antalya'da her boyuttaki etkinlik ihtiyacınız için yanınızdayız. Konu isterseniz basit bir toplantı organizasyonu, isterseniz bir şirket pikniği, isterseniz mesleki bir genel kurul olsun. Her düzeydeki toplantı organizasyonunu A'dan Z'ye sizinle birlikte planlar, sizin adınıza hazırlar ve icra ederiz. Size kalan toplantının verimiyle amacınıza ulaşmak olur.
   
HİZMETLERİMİZ
FUARA DOĞRU HAZIRLANMA EĞİTİMİFUAR DANIŞMANLIĞIFESTİVAL ORGANİZASYONUTOPLANTI ORGANİZASYONU
   
GÜNCEL
FuaristaFuardan Verim Alma Eğitimi @ UDEMY
E-BÜLTEN KAYIT
  İşlerimizden haberdar olmak için e-bültenimize bedelsiz abone olabilirsiniz.
BİZİ TAKİP EDİN
Bizi sosyal medyadan takip edin.
ÜYELİKLERİMİZ
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası