HİZMETLER

FUARA DOĞRU HAZIRLANMA EĞİTİMİ


 

Bir fuar organizatörü kimliğimizle yerli ve yabancı katılımcı şirket yetkilileri ile sohbet ederken bazı katılımcı şirketlerin fuarlardan müşteri yakalama konusunda çok başarılı olduğunu, bazı katılımcılarımızın da fuardan hiç verim alamadığını, kayda değer bir tane yeni müşteri ile tanışamadığını gözlemledik.

Katılımcı firmaların verimli bir fuar geçirmelerinin altında yatan en önemli etken fuara nasıl hazırlandıklarıdır.

Fuarı müşteri kazandıracak bir yatırım olarak gören, işlerini büyütmek isteyen, yeni müşteriler arayan, fuara katılmayı ciddiye alan, neden katıldığını bilen, iyi planlayan, iyi hazırlanan, iyi uygulayan, iyi bütçe yapan şirketler fuardan verim alarak ayrılmaktadır.

Fark ettik ki, fuara katılarak verim almak isteyen şirketlere yardımcı olacak yayınlar ülkemizde son derece kısıtlı. Daha önceden hazırlanmış yayınlar ya kısmen güncelliğini yitirmiş ya da artık tekrar yayınlanmamış. İnternette fuara katılırken nasıl hazırlanması gerektiğine dair birçok sitede birbirine benzer veya kısmen farklı makaleler, denemeler zaten var. Ancak birçoğu genel veya işin bir kısmı ile ilgili.

Hiçbir Şey Satmıyoruz! Fuara Doğru Şekilde Hazırlanmanıza Yardım Ediyoruz

Fuarista ekibi olarak fuar satmıyoruz, fuar seyahati satmıyoruz, stand yapmıyoruz, reklam, promosyon ürünleri satmıyoruz, web sitesi yapmıyoruz, güncellemiyoruz. KOSGEB'den veya Ekonomi Bakanlığından destek çıkarmak için dosyanızı takip etmiyoruz.

Daha doğru bir fuar deneyimi, fuarda standınıza bol ziyaretçi çekmek, bu ziyaretçiler arasından da gerçek müşteriler bulmanız için, nasıl bir çalışma yapmanız gerektiğiniFuaristaolarak anlatıyoruz, bloğumuzda yazıyoruz ve arzu eden şirketlere birebir destek vermek için danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Bakınız:Satış Yapmak İçin Fuara Nasıl Hazırlanmak Gerekir?

Bakınız:Fuara Katılım Bütçesi Nasıl Yapılır?

Başarınıza katkıda bulunmak dileğiyle!

www.fuarista.com  

 

 

   
HİZMETLERİMİZ
FUARA DOĞRU HAZIRLANMA EĞİTİMİFUAR DANIŞMANLIĞIFESTİVAL ORGANİZASYONUTOPLANTI ORGANİZASYONU
   
GÜNCEL
FuaristaFuardan Verim Alma Eğitimi @ UDEMY
E-BÜLTEN KAYIT
  İşlerimizden haberdar olmak için e-bültenimize bedelsiz abone olabilirsiniz.
BİZİ TAKİP EDİN
Bizi sosyal medyadan takip edin.
ÜYELİKLERİMİZ
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası